Avon stawia na rozwój i innowacje. Co chwilę wchodzą nowe produkty i nowe rozwiązania. Ciekawe pomysły, które firma Avon ma przygotowane na kolejne lata to zagadka, lecz teraz wiemy na pewno, że wchodzi nowa seria produktów. Tym razem będą to produkty przeznaczone dla kobiet w każdym cyklu ich życia. Pełnowartościowe posiłki białkowe, suplementy zdrowia wzbogacone o odpowiednio dobrane zestawy witamin tak aby kobieta miała wszystko co jest jej tylko potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Poznaj naszą nową serie LIIV.   

Dobre samopoczucie i piękny wygląd idą w parze, a nasza dieta i dostarczane organizmowi składniki odżywcze, bezpośrednio na nie wpływają. Co więcej, kobiece potrzeby żywieniowe zmieniają się na każdym z pięciu etapów naszego życia. I — jak wiemy — różnią się od potrzeb mężczyzn. Żyjemy w ciągłym biegu i wielu z nas towarzyszy niekiedy uczucie ospałości i zmęczenia, rozdrażnienia lub przytłoczenia, albo w natłoku codziennych zajęć mamy trudności ze zrzuceniem tych kilku dodatkowych kilogramów. W obliczu tych wyzwań warto zadbać o zbilansowanie codziennej diety.

Chcesz poznać dokładniej naszą nową serię? 

Przeczytaj nasz magazyn - LIIV

Więcej informacji na temat produktów i ich cen już wkrótce! :) 

Teraz wiemy jedno. Jeśli założysz u nas konto na pewno będziesz miała rabat na produkty z tej serii jak i resztę asortymentu Avon! :) Nie czekaj, dołącz do nas już teraz. 

avonkonsultantka

Zostań z nami na dłużej!

tel. Piotr Dzikowski: 784302406

tel. Beata Dzikowska: 600473274