Lider Sprzedaży Avon

Marka Avon nie jest Ci obca? Jesteś już konsultantką albo zastanawiasz się nad tym, czy ją zostać? Wiesz już pewnie, że współpraca z naszą firmą niesie za sobą wiele korzyści. Dostaniesz wsparcie, materiały niezbędne do pracy, dostęp do promocji i ofert, które na co dzień nie są w zasięgu ręki tradycyjnych klientów. Rozwiniesz także swoje zainteresowania i poszerzysz wiedzę na temat makijażu i pielęgnacji ciała. Wszystko to idzie w parze z własnym biznesem, który rozwijasz w wybranym przez siebie tempie. To także możliwość rozwoju osobistego i pełne wsparcie od Avon. Kolejnym krokiem jest stanie się liderem sprzedaży. To kolejna szansa i jeszcze więcej możliwości. Tempo Twojej kariery będzie szybsze i bardziej intensywne. Dzięki temu ze zwyczajnego zainteresowania kosmetykami przejdziesz do rozwijającego się biznesu. Lider sprzedaży charakteryzuje się zaangażowaniem, komunikatywnością i nastawieniem na budowę grupy osób, które mają podobne cechy. Cały czas będziesz także poszerzać swoją wiedzę, dlatego nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży czy rozwoju siatki kontaktów. Dowiedz się, na jakie jeszcze korzyści możesz liczyć. 

Kim jest lider sprzedaży Avon?

Czym tak naprawdę zajmuje się lider sprzedaży Avon? To osoba, która współpracuje z nowymi konsultantami marki. Zależy mu przede wszystkim na rozwoju swojej grupy, dlatego sprzedaż kosmetyków dla znajomych czy rodziny przeradza się w kwitnący biznes. Zyski są zależne od liczby zespołu. Lubisz nawiązywać kontakty z nowo poznanymi ludźmi? Nie boisz się wyzwań? Jesteś osobą komunikatywną i szybko przyswajasz wiedzę? Zostań liderem sprzedaży Avon i wykorzystaj swoje atuty. Będziesz wsparciem dla całego zespołu, który z biegiem czasu stanie się jeszcze większy. Rozwiniesz swój biznes, gdzie to właśnie Ty ustalasz warunki. Cały czas będziesz mieć dodatkowe bonusy i możliwości na zdobycie gotówki czy dedykowanych nagród. Wiedzę możesz czerpać podczas spotkań twarzą w twarz z ekspertami lub szkoleń online. Wszystko zależy od Twoich możliwości i potrzeb. Jeśli będziesz zdeterminowana i gotowa na sukces, awansujesz szybciej, niż myślisz. Z nami możesz naprawdę wiele osiągnąć.

Zostań twarzą rozpoznawalnej marki

W Polsce działa kilka tysięcy osób, które zostały mianowane liderem sprzedaży Avon. Ta liczba wciąż rośnie, ponieważ cała przygoda jest fascynująca i niesamowicie wpływa na rozwój osobisty każdego z nas. Sukcesy konsultantów cieszą nas codziennie, dlatego chętnie chwalimy się ich osiągnięciami. Każdy lider sprzedaży ma dostęp także do narzędzi, które pomagają w codziennej pracy. Wśród nich są programy samochodowe czy opieka medyczna. Ciekawym elementem są także liczne spotkania w gronie specjalistów kosmetycznych. To także możliwość poznania innych konsultantów czy ambasadorów. Nowe kontakty to kolejne możliwości i jeszcze szersze grono klientów Avon. Marka jest rozpoznawalna i słynie z doskonałych kosmetyków, zapachów czy elementów garderoby. Z takim zapleczem jeszcze prościej jest osiągnąć sukces.

Rejestracja

 
avonkonsultantka

Zostań z nami na dłużej!

tel. Piotr Dzikowski: 784302406

tel. Beata Dzikowska: 600473274