Ambasadorka Avon

Wiesz, że możesz połączyć swoją pasję z biznesem? Jeśli od zawsze interesowałaś się kosmetykami, makijażem i pielęgnacją całego ciała, stań się ekspertem w tej dziedzinie! To bardzo proste. Jako ambasador marki Avon staniesz się asystentką swoich klientów i specjalistką w swojej dziedzinie. Możesz regularnie pracować i traktować to jako dodatkowe hobby lub samodzielną działalność. Co tak naprawdę oznacza zostanie ambasadorką? Będziesz wyznaczać trendy w dziedzinie kosmetyków, a także staniesz się źródłem porad i trików na temat makijaży. Wiedzę zdobędziesz dzięki licznym szkoleniom i materiałom pomocniczym. Jako osobista stylistka będziesz mogła doradzać w każdej dziedzinie, która ma związek z urodą i wyglądem kobiet. Zostań ambasadorem Avon błyskawicznie i w łatwy sposób. Wszystko to dzieje się bez żadnych zobowiązań. Im więcej zamówień zbierzesz i poszerzysz swoje grono klientów, tym więcej możesz zyskać. Jeszcze zastanawiasz się, czy zostać ambasadorką Avon? Zobacz, jakie korzyści czekają Cię podczas tej fascynującej przygody.

Jasne strony bycia ambasadorką Avon

Lubisz być na bieżąco z trendami kosmetycznymi? Zależy Ci na specjalnych promocjach, szkoleniach i rozwoju osobistym? Zostań ambasadorką Avon i ciesz się z tego ogromnego wyróżnienia. Nasz zespół będzie Cię na bieżąco wspierać i kierować w stronę rozwoju. Zastanawiasz się, co możesz zyskać, kiedy zostaniesz już ambasadorem? Przede wszystkim, będziesz współpracować z osobami, które mają podobne zainteresowania do Ciebie. Do dyspozycji dostaniesz szeroką ofertę produktową, ale to nie jedyne atuty. Jako ambasadorka Avon będziesz dostawać rabaty na całe zamówienie, które nie są dostępne dla tradycyjnych klientów. Im więcej osób będzie zainteresowanych Twoją ofertą, tym mniej wydasz pieniędzy. Każdy ambasador marki ma dostęp do specjalnych programów i dedykowanych ofert. Możesz testować nowości kosmetyczne oraz zdobywać wiedzę w tej dziedzinie. Liczne szkolenia stacjonarne oraz online sprawią, że będziesz dzielić się poradami ze swoimi klientkami. Dla aktywnych osób czekają także specjalne nagrody, których wartość może mieć nawet 800 złotych. Z tą marką poszerzysz swoje horyzonty i będziesz inspiracją także dla innych. Możesz połączyć biznes z przyjemnością. Jeśli jednak obawiasz się, że nie trafisz do szerokiego grona odbiorców - nie martw się! Wystarczy, że jako ambasadorka rozpoczniesz od siebie, znajomych oraz rodziny. My pomożemy Ci wystartować.

Z marką Avon wiesz, co sprzedajesz

Właściwie marki Avon nie trzeba specjalnie przedstawiać. Zostań ambasadorem, który ma dostęp do wysokiej jakości produktów, w tym kosmetyków do ciała, pielęgnacji twarzy czy makijażu. Niektóre zapachy stały się światowym bestsellerem i są od wielu lat w ofercie. Marka poszerza swoje horyzonty, dlatego kosmetyki to nie jedyne produkty, które znajdują się w katalogach. Coraz częściej są to elementy garderoby, które wpisują się w najnowsze trendy. Jako ambasador marki Avon będziesz mieć dostęp do katalogów tradycyjnych drukowanych oraz elektronicznych. W dodatku dostaniesz materiały do pracy, które pomogą Ci w zbieraniu zamówień od Twoich klientów. Już od samego początku będziesz mieć dedykowany system motywacji, który będzie Cię zachęcał do rozwoju swojego biznesu. Zostań ambasadorką i nie rezygnuj ze swoich marzeń. 

Korzyści, jakie na Ciebie czekają po dołączeniu do naszego zespołu
Gwarantowany rabat od 15% do 50%
Nagrody z programu na start 

90 dni na zwrot produktów (nawet otwartych)
Zbieraj punkty za zamówienia i wymieniaj je na nagrody z programu PIN
Pakiet startowy od nas (katalogi oraz wszelkie materiały do pracy)

Możliwość zamawiania nowości z wyprzedzeniem

Szkolenia online oraz stacjonarne

Możliwość rozwoju

Naszą pomoc

Dołącz do nas!

 

Wypełnij poniższy formularz i uzyskaj dostęp do swojego konta w 5 minut!
Po rejestracji otrzymasz na e-mail swój numer personalny i hasło, które otrzymasz sms-em.
Następnie do strefy ambasadorki logujesz się numerem personalnym lub e-mailem i swoim hasłem! 

avonkonsultantka

Zostań z nami na dłużej!

tel. Piotr Dzikowski: 784302406

tel. Beata Dzikowska: 600473274